Pobočka Zinkpower Ostrava a.s. bude od 2. do 6.7.2016 z důvodu odstávky uzavřena.

cena nákupu: 180,61 €/100kg

Zinkovny ZinkPower

Zinkovny ZinkPower žárová zinkovna Děčín žárová zinkovna Roudnice nad Labem Brno - obchodní zastoupení žárová zinkovna Ostrava

Patříme k celosvětově vedoucím skupinám zabývajícím se žárovým zinkováním.
Pod značkou ZINKPOWER® jsme zastoupeni v 37 zinkovnách v 10 zemích Evropy, Ameriky a Asie. K našim kompetencím patří vedle kvality a flexibility rovněž všestrannost našich zařízení: "od nejmenšího šroubku až po ocelový nosník". V naší skupině jsme schopni zpracovat veškeré dílce, a to na místě, kde nás zákazník potřebuje. Ochrana životního prostředí je od samého počátku rozhodujícím pilířem naší filosofie.

Ocelové a kovové konstrukce jsou základem Vaší práce. Pečlivé zacházení s nimi a jejich ochrana jsou naším úkolem. Ve více než 30 provozovnách v Evropě, Americe a Asii zinkuje naše žárová zinkovna Vaše díly - od jednotlivých ocelových součástí přes složité ocelové konstrukce až po výrobky produkované v průmyslových sériích. Rychle, spolehlivě, šetrně k životnímu prostředí a s maximální precizností..

další info

Technologie zinkování

Díly určené k žárovému pozinkování se připraví, zbaví se olejů a tuků, poté mořením i rzi a nečistot. Přes lázeň s tavidlem se takto očištěné díly dostávají do sušící pece v naší žárové zinkovně, kde se usuší a usušené se konečně dostanou do zinkovací lázně. Následuje ochlazení, začištění a kontrola. Tento proces zaručuje našim zákazníkům stálou kvalitu.

další info

Aktuální informace

07.09.2015

Ostrava - rekonstrukce mořírny

Na přelomu roku 2014/2015 proběhla v Ostravské zinkovně rekonstrukce mořírny.

Rekonstrukce proběhla za využití nejmodernějších technologií a korozně odolných materiálů, které zajistí produkci mořírny minimálně na dalších 20 let.

více

19.07.2013

NOVĚ - v Roudnici je možné platit pomocí platební karty

V rámci rozšiřování služeb pro naše zákazníky je možno v ZinkPower Roudnice s.r.o. již platit pomocí bankovní karty. Věříme, že touto službou ulehčíme odběr pozinkovaného zboží především soukromé klientele .

více

01.06.2013

Získali jsme dotační program na vzdělávání

Společnost ZinkPower Roudnice s.r.o. 1.6.2013 zahájila realizaci projektu Zvyšování odbornosti zaměstnanců ZinkPower Roudnice s.r.o., reg.č.: CZ.1.04/1.1.02/94.00505. Cíl realizace projektu: rozvoj odborných dovedností zaměstnanců, udržet a upevnit vrcholné postavení na trhu v naší republice, využívat moderních postupů a inovací v technologii žárového zinkování.

více