Pobočka Zinkpower Ostrava a.s. bude od 2. do 6.7.2016 z důvodu odstávky uzavřena.

cena nákupu: 293,00 €/100kg

Zinkovny ZinkPower

Zinkovny ZinkPower žárová zinkovna Děčín žárová zinkovna Roudnice nad Labem Brno - obchodní zastoupení žárová zinkovna Ostrava

Patříme k celosvětově vedoucím skupinám zabývajícím se žárovým zinkováním.
Pod značkou ZINKPOWER® jsme zastoupeni v 37 zinkovnách v 10 zemích Evropy, Ameriky a Asie. K našim kompetencím patří vedle kvality a flexibility rovněž všestrannost našich zařízení: "od nejmenšího šroubku až po ocelový nosník". V naší skupině jsme schopni zpracovat veškeré dílce, a to na místě, kde nás zákazník potřebuje. Ochrana životního prostředí je od samého počátku rozhodujícím pilířem naší filosofie.

Ocelové a kovové konstrukce jsou základem Vaší práce. Pečlivé zacházení s nimi a jejich ochrana jsou naším úkolem. Ve více než 30 provozovnách v Evropě, Americe a Asii zinkuje naše žárová zinkovna Vaše díly - od jednotlivých ocelových součástí přes složité ocelové konstrukce až po výrobky produkované v průmyslových sériích. Rychle, spolehlivě, šetrně k životnímu prostředí a s maximální precizností..

další info

Technologie zinkování

Díly určené k žárovému pozinkování se připraví, zbaví se olejů a tuků, poté mořením i rzi a nečistot. Přes lázeň s tavidlem se takto očištěné díly dostávají do sušící pece v naší žárové zinkovně, kde se usuší a usušené se konečně dostanou do zinkovací lázně. Následuje ochlazení, začištění a kontrola. Tento proces zaručuje našim zákazníkům stálou kvalitu.

další info

Aktuální informace

16.03.2017

Nové Obchodní podmínky

Od 1.3.2017 vstupují v platnost nové Obchodní podmínky s kterými se můžete seznámit na našich stránkách.

více

29.07.2016

NOVĚ - v Děčínském Promptusu je možné platit pomocí platební karty

Od 1.8.2016 je možné platit v zinkovně Promptus pomocí platební karty. Je to další krok ke zkvalitnění našich služeb.

více

07.09.2015

Ostrava - rekonstrukce mořírny

Na přelomu roku 2014/2015 proběhla v Ostravské zinkovně rekonstrukce mořírny.

Rekonstrukce proběhla za využití nejmodernějších technologií a korozně odolných materiálů, které zajistí produkci mořírny minimálně na dalších 20 let.

více